Supraveghetor sala jocuri - Craiova

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Fondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia.

    Cerinte

    Ești o persoană care are:

    • Studii medii
    • Cunoștințe de operare PC - nivel mediu

    Și

    • Îți place să relaționezi cu clienții și să comunici
    • Ești echilibrată, responsabilă și organizată
    • Dar și loială, corectă și serioasă

    Responsabilitati

    Rolul tău alături de noi este să:

    • Te asiguri că activitatea în sala de joc se desfășoară în condiții optime, atât pentru tine cât și pentru clienți
    • Oferi suport și consiliere clienților pentru utilizarea aparatelor de joc
    • Te ocupi de servirea clienților cu băuturi din produsele de protocol
    • Întocmești documentele aferente schimbului de tură

    Alte informatii

    Beneficii pentru o carieră în avantajul tău:

    • Contract de muncă pe durată nedeterminată
    • Program de lucru flexibil
    • Salariu competitiv + tichete de masă electronice
    • Bonus de performanță
    • Plata orelor suplimentare/ sărbători legale cu 175%/ 200% sau zile libere plătite
    • Cadou de sărbători Paște/ Crăciun
    • Discounturi la diverși parteneri (7Card, Lensa, Cărturești și alții)
    • Formare profesională în locație
    • Oportunități reale de promovare în cadrul grupului Superbet
    • Acces la programe de dezvoltare personală și profesională
    • Abonament medical Expert Complete la Regina Maria
    • Polițe de Asigurare Medicală și de Viață la Metropolitan Life
    • Program de asistență pentru angajați (consiliere personală, financiară, juridică sau de sănătate)

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Tichete de masa

    Craiova,

    Craiova,

    Craiova,

    Vezi job-uri similare (11)