PFE/Leader engineering

Angajator: Akkodis Romania
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024
    Remote work: Hybrid

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Candidatul Ideal

    • Minimum 5 ani experienta in perimetre precum Motor / Circuit carburant/ Climatizare / Caroserie / Plastic / Securitate / Eclairage/ Etanseitate;
    • Cunostinte limba engleza nivel avansat obligatoriu, franceza este un plus.
    • Aptitudini de lucru in echipa.
    • Experienta in dezvoltarea de piese precum: carenaje, radiator, AC, suporti motor, racire motor, esapament, caseta de directie, frana, cutie de viteze, accesorii interioare, tablou de bord si consola, accesorii exterioare si de iluminat, scaun, caroserie.
    • Bune abilitati de comunicare si management.
    Descrierea jobului
    • Cunostinte de proiectare de piese auto CATIA V5/V6 (2D/3D).
    • Administrarea activitatii persoanelor implicate in proiect.
    • Organizarea si participarea la sedintele de proiect.
    • Urmarirea activitatii si continuitatea proiectului pentru a raporta periodic avansarea acestuia, respectand jaloanele proiectului.
    • Implementarea studiilor de proiectare și propunerea solutiilor de proiectare respectand specificațiile tehnice;
    • Responsabilitatea pentru comunicarea corecta a informațiilor primite si trimise;
    • Dezvoltarea si urmarirea indicatorilor cheie de performanța utili.
    Descrierea companiei: Akkodis este un jucător global în inginerie și IT și un lider în Industria Smart. Ne sprijinim clienții în proiectele lor de transformare digitală prin 4 linii de servicii: Consultanță, Soluții, Talent și Academie. Akkodis este un partener tehnologic de încredere pentru clienții săi din întreaga lume. Creăm și imaginăm soluții de ultimă oră pentru a răspunde provocărilor majore ale societății noastre, fie că implică accelerarea tranziției energetice și dezvoltarea mobilității ecologice, fie construirea de abordări centrate pe utilizator. Cu o cultură puternică a incluziunii și diversității, cei 50.000 de experți în inginerie și IT, prezenți în 30 de țări, combină cele mai bune abilități tehnologice cu cunoștințe interfuncționale din toate industriile pentru a modela un viitor mai durabil. Suntem pasionați să inventăm împreună un viitor mai bun. Akkodis România numără peste 800 de experți în inginerie și IT în birourile din București, Pitești, Iași, Timișoara și Cluj, angajați care împărtășesc valori puternice precum onestitate, respect, corectitudine și incluziune. Angajamentul nostru: să le dăm posibilitatea să fie ei înșiși la locul de muncă în fiecare zi și actori în viața și dezvoltarea lor în cadrul Akkodis.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Asigurare medicala
    • Cursuri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (104)