Inginer Ofertare

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Cerințe:
    • Studii universitare (inginerie, constructii/ instalatii, mecanica, hidrotehnica)
    • Minim 1 an experiență pe o poziție similara
    • Experienta ca inginer tehnic sau asistenta clienti pentru activitati pre-vanzare (avantaj)
    • Cunostinte CRM si SAP (avantaj)
    • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu

    Responsabilitati

    Responsabilitați:
    • Contributia la dezvoltarea vanzarilor si serviciilor pentru client prin asistenta tehnica si oferte de calitate
    • Optimizarea ofertelor in conformitate cu nevoile fortei de vanzare si cele ale clientilor
    • Crearea ofertelor cu cerinte tehnice mai elaborate
    • Urmarirea solicitarilor
    • Administrarea clientilor VIP atribuiti
    • Intretinerea CRM
    • Elaborarea de reduceri, oferte speciale si aplicarea conditiilor de tarifare conform politicii de vanzare definitia
    • Crearea codurilor de produs
    • Returnarea produselor
    • Comenzi pentru articole
    • Intocmire rapoarte de management SAP
    • Verificare si actualizare date principale clienti

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Asigurare medicala
    • Laptop
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (99)