Specialist recrutare (cu sau fara experienta) - blue collar

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Un pasionat al recrutării, gata să identifice și să aducă pentru clientii nostri cele mai bune talente.
    Abilități excelente de comunicare și negociere, pentru a crea conexiuni autentice cu candidații potențiali.
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, adaptându-te rapid la cerințele diferitelor poziții.
    Atitudine proactivă și orientată către rezultate, cu o dorință continuă de a învăța și de a evolua.

    Responsabilitati

    Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru diferitele poziții deschise;
    Colaborarea strânsă cu colegii din departament pentru a înțelege cerințele specifice ale pozițiilor;
    Dezvoltarea strategiilor eficiente de recrutare și gestionarea procesului de recrutare de la A la Z;
    Construirea și menținerea relațiilor solide cu candidații pe tot parcursul procesului.

    Alte informatii

    Ce Oferim:

    Șansa de a lucra într-un mediu dinamic și plin de provocări.
    Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
    Pachet salarial atractiv și beneficii competitive.
    Colaborare cu o echipă dedicată și susținătoare.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (38)