Inginer/Tehnician Sisteme de Securitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hyperfy active.

Vezi toate job-urile Inginer/Tehnician Sisteme de Securitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Hyperfy
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Iasi
  • Pitesti
  • Actualizat la: 30.10.2023

    Hyperfy® leads the way towards physical security driven innovation. The core of Hyperfy® is formed around the proprietary software platforms that overcome the limitation of classic solutions, thus, defining physical security through technology. An end-to-end innovator, Hyperfy® is a one-stop shop offering a broad range of services from technical implementation, maintenance, to monitoring, intervention and development of software platforms.

    Cerinte

    Cautam colegi in echipele din judetele: AG / BC / IS / SB / CJ /BH / SM / HD / CS / GJ / TM!
    - Absolvent studii superioare cu profil tehnic: Inginerie electrica, electronica, eletrotehnica; electroenergetica, telecomunicatii;
    - Experinta de minimum 3 ani in instalarea si intretinerea sistemelor dе detectie si stingere incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;
    - Atestat ARTS: Inginer executie sisteme dе securitate;
    - Cunostiinte si experienta in lucrul cu sistemele dе securitate consacrate pentru aplicatii cu scalabilitate si complexitate medie/ ridicata ( DSC, Paradox, Aritech, Galaxy, Protégé. Bentel, Esser, Schrack, Securiton)
    - Experinta in cablajul sistemelor, pat dе cablu, tub PVC, etc.;
    - Abilitati de a conduce echipe tehnice proprii si de a gestiona relatia cu echipe tehnice subcontractate
    - Abilitati de gestionare relatii cu clientii
    - Fire dinamica si responsabila;
    - Cunoasterea pietei dе sisteme dе securitate din Romania;
    - Abilitati dе analiza si planificare
    - Disponibilitate deplasari;

    Responsabilitati

    Responsаbilitati principаlе:
    - Vеrificarea cаblarii si а conexiunilor nеcesаre pentru implеmentаreа sistemelor dе sеcuritаte tеhnicа, conform proiectеlor;
    - Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari);
    - Participarea la testarea si receptia instalatiilor cu Beneficiarul si autoritatile competente;
    - Programarea sistemelor de securitate instalate;
    - Realizare revizii mentenanta preventive, corectiva, evolutive si emite rapoarte
    - Realizeaza auditarea si testarea sistemelor de securitate si emite rapoarte de audit
    - Coordonarea echipelor proprii si gestionarea relatiilor cu echipele tehnice subcontractate

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu competitiv și bonus direct corelat cu atingerea indicatorilor de performanță;
    - Tichete de masă, abonament policlinica privata, participarea la programe de instruire si dezvoltare;
    - Instrumente de lucru necesare bunei desfășurări a activității;
    - Mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei alături de o echipă tânără in formare

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Zile libere suplimentare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)