Operator SMT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Operator SMT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.10.2023

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?
    • Experienta intr-o pozitie de SMT;
    • Seriozitate;
    • Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Ce faci intr-o zi de lucru?
    • Operezi echipamentele aflate in linia de productie conform instructiunilor de lucru;
    • Alimentezi masinile automate cu materiale respectand intocmai necesarul de materiale, documentatia tehnica si instructiunile de lucru;
    • Rezolvi atat defectiunile simple cat si erorile aparute la echipamentele din linia de productie;
    • Asiguri indeplinirea volumelor de productie planificate;
    • Completezi documentatia specifica procesului de productie.

    Alte informatii

    Ce iti vom oferi?
    • Salariul de incadrare intre 3900 - 4900 lei BRUT (in functie de experienta in industria electronica);
    • Transport asigurat;
    • Al 13-lea salariu;
    • Tichete de masa de 30 lei;
    • Spor de noapte de 25%;
    • Ore suplimentare platite cu 200%;
    • Asigurare medicala privata gratuita si nelimitata (Allianz Tiriac);
    • Asigurare de viata si de invaliditate;
    • Bonus de recomandare (1500 RON brut) pentru fiecare nou coleg recomandat;
    • Contract individual de munca direct cu angajatorul;
    • Zile aditionale de concediu de odihna in functie de vechimea in companie;
    • Mediu de lucru curat si cu echipamente performante.

    Pentru mai multe detalii ne poti contacta telefonic la unul din numerele: 0723 606 593/ 0735 317 421

    Beneficii

    • Al 13-lea salariu
    • Abonament medical
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (19)