Matriter / Operator CNC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Matriter / Operator CNC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 08.07.2023

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    Studii liceale/ postliceale profil tehnic;
    Atestat sculer-matriter/ Operator CNC;
    Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;
    Cunostiinte desen tehnic – avantaj;
    Calificare `Sudor TIG/MIG` - avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Evaluarea conditiilor tehnice ale matritei si efectuarea reparatiilor de intretinere in cel mai scurt timp posibil;
    Efectuarea operatiunilor de prelucrare privind realizarea de scule, dispositive, verificatoare sau matrite;
    Executarea lucrarilor specifice de scularie (ajustare, gaurire, filetare, tusare, finisare, curatare matrite) si asamblarea componentelor de diferite complexitati ale dispozitivelor, matritelor, stantelor, etc.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Tichete de masa - 30 de lei / zi lucrata;
    Prime anuale - 8 Martie, Paste, 1 iunie, Vacanta si Craciun;
    Spor de noapte – 25%;
    Orele suplimentare platite dublu;
    Asigurare medicala privata;
    Transport asigurat / decontat.

    Daca aceasta oportunitate prezinta interes, va invitam sa ne atasati CV-ul sau sa ne contactati la 0731 520 868 / 0753 170 085

    Beneficii

    • Bonus anual
    • Abonament medical
    • Tichete de masa

    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (6)