Analist Achizitii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Analist Achizitii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Popesti Leordeni
  • Actualizat la: 24.06.2023

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Pentru unul dintre clientii nostri, lider mondial in productia de panouri metalice si termoizolante, recrutam Analist Achizitii.

    Cerinte:

    - Experienta anterioara de minim 6 luni pe pozitii similare;

    - Studii superioare pe profil tehnic;

    - Cunostinte medii limba engleza sau italiana;

    - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;

    - Abilitati de organizare;

    - Simt dezvoltat al responsabilitatii.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Urmarirea stocurilor de materii prime si materiale si aducerea la cunostinta Sefului de Departament a eventualelor necesitati imediate sau programate, in functie de ordinele de productie, campaniile de productie, si schimbarile survenite in acestea;

    - Executarea operatiunilor de verificare in incinta intreprinderii in ceea ce priveste stocul de materiale, achizitia de materiale, materiale produse;

    - Gestionarea operatiunilor logistice: interfata cu furnizorii, urmarirea comenzilor, planificarea materialelor, inventarul materialelor si bunurilor finite;

    - Cautarea constanta a furnizorilor, negocierea ofertelor, mentinerea contactului cu furnizorii si urmarirea comenzilor catre acestia.

    Alte informatii

    Se ofera:

    - Transport asigurat de la statiile de metrou Piata Sudului si Mihai Bravu;

    - Pachet salarial atractiv si tichete de masa in valoare de 30 de lei/ zi lucrata;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)