Stivuitorist- 2 schimburi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Stivuitorist- 2 schimburi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 29.03.2024

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Experienta in depozite de marfa (incarcare-descarcare) - minim 2 ani
    Preferabil experienta in depozitele de marfa ale unei companii de transporturi si logistica.
    Muncitor si serios.
    Atestat ISCIR.

    Responsabilitati

    - receptia si livrarea marfurilor;
    - gestionarea marfurilor in depozit;
    - se asigura ca sunt urmate procedurile cu privire la gestionarea marfurilor;
    - este responsabil pentru verificarea cantitativa si calitativa a marfurilor aplicand procedura pentru marfuri “deteriorate“ cand este cazul;
    - să-si duca la îndeplinire sarcinile și responsabilitățile în așa fel încât sa evite prejudiciul sau deteriorarea stocurilor de marfa aflate in depozit.
    - este responsabil pentru receptia efectivă și eficientă, stocarea și regăsirea materialelor și a stocurilor în depozit;
    - sa verifice conformitatea documentelor ce insoteste marfa atat la receptie cat si la livrare;
    - program in 2 ture.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv;
    - Contract pe perioadă nedeterminată;
    - Decont transport;
    - Tichete de masa 30 lei/zi;
    - Ore suplimentare 200%;
    - Ore de duminica 202%;
    - Abonament medical;
    - Asigurare de viata;

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (29)