Assistant Project Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE active.

Vezi toate job-urile Assistant Project Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.04.2023

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE a fost fondată în 1999, la București, specializată în proiectarea complexă a fațadelor. Încă de la înființarea sa activitatea principală a fost concentrată pe proiectarea și realizarea diferitelor tipuri de fațade. Alu Design proiectează soluții tehnice folosind sisteme complexe bazate pe atenta selecție a furnizorilor și a materialelor sale.

    Cerinte

    - Student/ Absolvent al Universitatii Bucuresti - LB. FRANCEZA – avansat;
    - Persoana autodidacta cu capacitate de asimilare rapidă a cunostintelor;
    - Abilitati de comunicare;
    - Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat;

    Responsabilitati

    - Urmărirea și raportarea progresului proiectului;
    - Urmărirea revizuirilor și aprobărilor documentelor specifice;
    - Verifica permanent termenele stabilite si solutioneaza situatiile neprevazute cu ajutorul managerul de proiect;
    - Ajutor la centralizarea documentatiei lucrarii si o preda catre managerul de proiect;
    - Se coordoneze cu diferite departamente pentru a se asigura ca informatiile legate de Proiect sunt precise si la timp;

    Alte informatii

    - Abonament medical privata;
    - Acces la proiecte internationale de anvergura – FRANTA - PARIS;
    - Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
    - Team-buildings;
    - Traininguri de specializare;
    - Cursuri de dezvoltare personala;

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Teambuilding-uri / excursii

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (52)