Assistant Manager

Angajator: Life Style Design (LSD) General Contractor
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.03.2023
    Job remote: On-site

    LSD GENERAL CONTRACTOR este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in anul 2007 obiectul principal de activitate il reprezinta lucrari de Fit-out pentru retail și birouri: construcții integrate, antreprenoriat general, management de proiect și design interior. Oferim servicii de amenajare pentru afaceri cu amănuntul, birouri, depozitare, divertisment și sănătate în regiunea Europei Centrale și de Est.

    Cerinte

    - Absolventa de facultate;
    - Fluenta in limba engleza (scris & vorbit);
    - Cunostinte bune de operare Excel, Word, Outlook;
    - Persoana organizata, cu initiativa, dorinta de invatare permanenta si spirit de echipa;
    - Incredere, seriozitate, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini in paralel;
    - Capacitate de lucra cu informatii confidentiale;
    - Capacitatea de a se auto-organiza, pe baza unui set de priorități;
    - Abilitati de comunicare;
    - Atitudine empatică, energică, entuziastă.

    Responsabilitati

    - Activități de protocol;
    - Organizarea şedinţelor;
    - Preluarea, inregistrarea si arhivarea sau redirectionarea corespondentei, in functie de situatie;
    - Pregatirea si expedierea corespondentei – colaborarea cu firmele de curierat;
    - Asigurarea necesarului de consumabile si birotica;
    - Asigurarea necesarului de produse de protocol;
    - Redactarea documentelor la solicitarea superiorului ierarhic;
    - Scanarea si/sau multiplicarea documentelor;
    - Arhivarea documentelor conform regulilor stabilite in cadrul companiei;
    - Organizarea deplasărilor personalului Managerial;
    - Rezervarea biletelor de avion si asigurarea cazarii cu ajutorul agentiilor de turism cu care compania colaboreaza;
    - Alte programari, rezervari sau activitati similare.