Account Specialist Spatii inchiriate ID 1197584

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Account Specialist Spatii inchiriate ID 1197584 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.06.2023

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Elaborare contractele de inchiriere, drepturile de acces, concesiunile, comodatele etc. de la terti, precum si toate documentelelor de aprobare aferente acestora si coordoneaza modul de desfasurare a activitatilor specifice;
    Responsabil de negocierea tranzactiilor imobiliare aferente portofoliului alocat, cu respectarea procedurilor si politicilor interne, precum si a legislatiei aplicabile, in vederea obtinerii unor termeni contractuali optimi pentru companie;
    Asigura comunicarea cu clientii interni ca punct unic de contact pentru contractele din portofoliul alocat cat si comunicarea si corespondenta cu autoritatile locale si centrale specifice activitatii, cu proprietarii si chiriasii spatiilor, dupa caz, in scopul derularii in conditii optime a activitatilor comerciale aferente;
    Elaboreaza si centralizeaza rapoarte periodice privind termenele de expirare si renegociere ale contractelor si sprijina functiunile implicate in analizarea oportunitatii prelungirii contractelor si orice tip de raport solicitat de catre managementul superior in legatura cu portofoliul gestionat;
    Centralizeaza si preia solicitarile/ sesizarile tertilor in legatura cu portofoliul gestionat si se asigura ca acestea sunt solutionate;
    Raspunde de actualizarea permanenta a bazei de date a contractelor de proprietati imobiliare din aria de responsabilitate, respectand procedurile si instructiunile de lucru in vigoare;
    Intocmeste rapoarte solicitate de managementul superior, in termenele si conditiile solicitate;
    Verifica si valideaza facturile proprietarilor, daca sunt in conformitate cu contractele incheiate;
    Arhiveaza electronic si fizic toate documentele aferente portofoliului gestionat mentinand evidenta documentelor arhivate.

    Responsabilitati

    Ce trebuie să știi :
    Studii superioare.
    Experienta in munca:
    Minimum 2 ani experienta in tranzactii imobiliare/ financiare.
    Cursuri de specializare in: negociere sau brokeraj.
    Cunostinte solide privind incheierea si managementul contractelor;
    Abilitati de negociere;
    Cunostinte limba engleza - nivel minim mediu (B2);
    Cunostinte bune Microsoft Office: Word, Excel, Power Point, MS. Project, Visio;
    Spirit de initiativa;

    Ce oferim pentru tine:
    - o echipa cu experienta in care ne ajutam reciproc
    - modul de lucru hibrid
    -beneficii care sunt personalizate in functie de nevoile dumneavoastra

    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana lade km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Ilfov, Galati, Job national

    Vezi job-uri similare (12)