Electrician Mentenanta- Ramnicul Sarat

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Electrician Mentenanta- Ramnicul Sarat active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ramnicu Sarat
  • Actualizat la: 27.04.2023

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    - Experienta de minimum 1 an;
    - Disponibiltate de a lucra la inaltime;
    - Autorizatia ANRE reprezinta un avantaj;
    - Permisul de conducere reprezinta un plus;

    Responsabilitati

    - Lucrări de montare/demontare aparate de iluminat public, festiv, arhitectural;
    - Operațiuni de service pentru instalațiile și echipamentele existente;
    - Alte operațiuni conexe execuției instalațiilor electrice;
    - Execută în instala ii electrice lucrări de mentenan ă, repara ii, modernizare, extindere, dispuse de efii ierarhici;
    - Asamblează, instalează i testează sistemul, echipamentul, aplica iile i aparatura electrică utilizând o gamă variată de instrumente specifice;
    - Identifică defec iunile sistemelor, aparatelor i ale componentelor pentru a localiza i reabilita defectele sistemelor electrice;
    - Verifică compatibilitatea i securitatea sistemului electric cu ajutorul aparatelor de masură deținute;
    - Realizează împământări i conectează cabluri electrice la diferite echipamente i montează panouri electrice;
    - Prestează activită i fizice solicitante precum plasarea instala iei i transportarea obiectelor grele;

    Alte informatii

    - Se ofera salariu atractiv;
    - Tichete de masa de 30 lei/zi lucrata;
    - Se asigurare cazare si plata utilitatilor;
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Asigurare medicala;
    - Se acorda prima de Paste, de Craciun, cat si diurne;
    - Se acorda bonus de consemn;
    - Se platesc orele suplimentare;
    - Se acorda bonus annual.

    Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numaru de telefon: 0732 960 766

    Aplica fara CV
    6000 RON NET / luna
    Remote

    Aplica fara CV
    4300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5500 - 6250 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (77)