Arhitect

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LearnShift active.

Vezi toate job-urile Arhitect active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: LearnShift
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.04.2023

    Created for people, LearnShift is an HR consultancy company that aims to coach and advise all the candidates involved in the process. We are constantly searching for the best place for you to work and to develop. We love what we are doing and we believe in the magic of the human connection.

    Cerinte

    • Absolvent(a) al/a Universitatii dе Arhitectura cu drept de semnatura;
    • Cunoştinţe solide AutoCAD;
    • Cunoasterea legislatiei, a normelor si normativelor in domeniu si a documentatiei tehnice dе arhitectura specifice tuturor fazelor proiectului;
    • Flexibilitate si capacitate dе a lucra intr-un ritm alert;
    • Atitudine pozitiva si spirit dе echipa;
    • Cunoștințe generale de arhitectură, capacitate de creație;
    • Cunoasterea limbii engleze.

    Responsabilitati

    • Elaborează documentații tehnice pentru toate fazele de proiectare, inclusiv parte conceptuală, în conformitate cu legislația, normativele și reglementările în vigoare;
    • Colaborează cu proiectanții de specialitate;
    • Monitorizează și participare la toate fazele proiectului și asigurare asistență tehnică pe toată perioada execuției;
    • Întocmește documentație de avizare, antemăsurători, liste de cantități;
    • Realizeaza studii de oportunitate, stie sa construiasca un plan urbanistic zonal, pregateste documentatia solicitata si gestioneaza corect timpul de lucru si resursele alocate.
    • Intocmeste documentatia in vederea predarii acesteia autoritatilor aferente pentru a obtine avizele necesare.
    • Urmareste intregul flux de la pregatire, predare documente pana la obtinerea autorizatiilor si avizelor, alaturi de alti colegi implicati in proces.
    • Pregatește planurilor detaliate de proiectare, machete, elevatii, sectiuni transversal si alte documente.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (15)