Area Sales Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Area Sales Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.04.2023

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    -Studii superioare absolvite – de dorit studii tehnice;
    -Cunoasterea limbii engleze B1-B2;
    -Experienta in vanzari, pe piata de security, minim, 2 ani;
    -Experienta similara administrare de conturi clienti;
    -Networking in zona de responsabilitate;
    -Spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    -Genereaza new business in aria de responsabilitate: Banat;
    -Account management
    -Supervizeaza implementarea proiectelor si monitorizeaza respectarea standardelor de calitate impuse de client/ stabilite de companie;
    -Monitorizeaza respectarea contractelor semnate cu clientii, atat din partea companiei, cat si din partea beneficiarilor;
    -Prezinta serviciile companiei potentialilor clienti, cat si clientilor din portofoliu alocat;
    -Rapoarteaza saptamanal activitatea.

    Alte informatii

    Se ofera:

    -Salariu competitiv in functie de experienta si responsabilitatile solicitate;
    -Bonus de performanta stabilit conform KPI anual;
    -Masina de serviciu, laptop, telefon mobil;
    -Posibilitati reale de dezvoltare personala si profesionala.

    Aplica fara CV
    Craiova, Resita, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Arad, Deva, Timisoara,

    BUCURESTI, Constanta, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (55)