Tehnician Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Honeywell active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Honeywell
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 22.10.2023

    Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macro trends such as safety, security, and energy. With approximately 122,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

    Cerinte

    Cerinte:

    • Cunostinte tehnice sau experinta intr-un post similar de min 1 an (constituie avantaj);
    • Cunostinte medii de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
    • Persoana responsabila cu gandire tehnica, adaptabila, organizata, cu dorinta de dezvoltare, capabila sa lucreze individual si in echipa, orientata catre rezolvarea problemelor intr-o maniera simpla si eficienta;
    • Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi;
    • Dinamism si promptitudine in efectuarea sarcinilor.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Efectuarea reparatiilor/interventiilor echip. de testare (acordarea de suport tehnic in productie de nivel 1), conform matricei de escaladare;
    • Completarea zilnica a fiselor de interventie la echipamentele la care a intervenit si inregistrarea acestora in fisierul de raportare;
    • Listarea operatiilor de mentenanta saptamanale planificate in vederea efectuarii acestora conform procedurilor interne;
    • Efectuarea mentenantei planificate la sistemele de testare conform procedurilor interne;
    • Colaborarea cu membrii echipei de suport pentru productie (Tehnicieni si / sau Ingineri de test), in scopul indeplinirii sarcinilor;
    • Participarea la sedintele de nivel 1 in zona de productie, cele de departament, etc.;
    • Acordarea de suport prin identificarea, demontarea, punerea la dispozitie si remontarea componentelor/ instrumentelor/ echipamentelor ce necesita calibrare, etc., reprezentantilor prestatorilor serviciului de calibrare;
    • Validarea bunei functionari echipamentelor de testare dupa remontarea componentelor/ instrumentelor/ echipamentelor care au fost calibrate;
    • Transmiterea consumului de piese schimb conf. procedurilor interne;

    Alte informatii

    Dacă ești interesat, atunci ne-ar plăcea să te cunoastem.
    • Adresa: Str. Salcamilor nr 2 bis
    Transport GRATUIT pe RUTELE:
    LUGOJ - COSTEIU - TIPARI - PARU
    LUGOJ - DUMBRAVA - TRAIAN VUIA - MANASTIUR - FAGET
    LUGOJ - TAPIA - CIRESU - CRICIOVA - JDIOARA - CRIVINA - NADRAG
    Contact: 0758114116

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament stomatologic
    • Asigurare medicala
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Certificari/Atestate
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Arad, Timisoara, Lugoj,