VAD BUSINESS LEADER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.

Vezi toate job-urile VAD BUSINESS LEADER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.01.2023

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
    • Cunostinte PC: pachet Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, etc.)
    • Cunostinte in domeniul economic / financiar (sau, dupa caz, de specialitate):
    • Abilitati de comunicare, coordonare
    • Operare in programe/aplicatii interne

    Responsabilitati

    • Participa la proiectele strategice si cele punctuale ale Diviziei care includ solutii proactive si inovative pentru dezvoltarea businessului digital al bancii si pentru atingerea scopurilor. Asigura si implementarea si integrarea initiativelor in patforma VideoBank (LiveShop) sau in orice medii digitale este necesar pentru a functiona, in linie cu strategia bancii.
    • Paticipa la testarea si validarea implementarii si integrarea initiativelor in patforma VideoBank (LiveShop) sau in in orice medii digitale este necesar pentru a functiona, in linie cu strategia bancii.
    • Propune masuri de eficientizare a proceselor de vanzare si participa la imbunatatirea intrumentelor si procedurilor de lucru cu privire la activitatea desfasurata, cooperand cu departamentele bancii in vederea intelegerii si definirii unui plan de actiune pentru eficientizarea proceselor din cadrul proiectelor in care este implicat.
    • Face analize de piata periodice pentru a intelege nivelul de dezvoltare, produsele si serviciile oferite in piata de catre posibili competitori, propunand noi directii de dezvoltare sau produse si servicii in functie de analizele obtinute.
    • Recomanda planuri si proiecte legate de dezvoltarea aplicatiilor informatice folosite in cadrul Diviziei si care au legatura cu proiectele sale.
    • Administreaza Platforma VideoBank (LiveShop) in calitate de “Admin” si asigura disponibiitatea platformei la parametrii optimi.
    • Participa la sesiunile de instruire dedicate aplicarii masurilor prevazute in normele de cunoastere a clientelei, prevenirea spalarii banilor, combaterea finantarii terorismului si a masurilor internationale de blocare a fondurilor;

    Remote

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (75)