Internship_IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sun Wave Pharma active.

Vezi toate job-urile Internship_IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: Sun Wave Pharma
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.02.2023

    Sun Wave Pharma este compania farmaceutică Nr. 1 in Medicină alternativă ce promovează o gamă largă de produse naturale, în domeniile: Gastroenterologie, Obstetrică și Ginecologie, Urologie, Cardiologie, Diabetologie, Endocrinologie, Neurologie, Reumatologie, Psihiatrie, Ortopedie, Dermatologie, Pediatrie, Neonatologie, Pneumologie şi ORL, prin 9 Divizii strategice și peste 330 de profesionisti în teren acoperind întreaga țară.
    Prin produsele noastre naturale creștem calitatea vieții pacienților și susținem menținerea unei vieți sănătoase, indiferent de vârstă. Inovăm, colaborăm, investim în știință și credem cu tărie că sănătatea optimă nu apare din întâmplare, ci este un proces susținut.

    Cerinte

    Dacă ONESTITATEA, INTEGRITATEA ŞI RESPECTUL sunt valori care te reprezintă, dacă ești pasionat și dornic să înveți de la profesioniști, noi te aşteptăm în echipa SUN WAVE PHARMA!

    Responsabilitati

    Scopul acestui internship sau stagiu de practica este acumularea de experienta in conditii de lucru reale, care ofera conditiile propice pentru a-ti pune in aplicare tot ceea ce ai invatat.

    Alte informatii

    Internship Platit, part time, program de lucru flexibil

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (397)