Biolog - Laborator Central - Bacteriologie

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească datorită calității serviciilor oferite și grijii permanente, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri.
    Dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor;
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple;
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi;
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa;
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:
    • Sa detii diploma de profil (licenta si masterat);
    • Sa detii ALP, certificat de membru OBBCSSR precum si Asigurare MALPRAXIS valabile;
    • Sa ai experienta de minimum 2 ani pe un post similar;
    • Sa detii cunostinte MS Office - nivel mediu;
    • Sa detii cunostinte specifice prelucrarii probelor de laborator;
    • Sa fii orientat/a si cu atentie sporita la informatii si detalii;
    • Sa fii orientat/a catre solutii si planificare.

    Responsabilitati

    Sa-ti povestim pe scurt despre rol:
    • Vei prelucra probe de laborator conform procedurilor de lucru in vigoare;
    • Vei contribui la asigurarea capacitatii zilnice a laboratorului din punct de vedere al stocului de reactivi/materiale/consumabile;
    • Vei participa activ la elaborarea documentelor pentru sistemul de management al calitatii, precum si la implementarea si imbunatatirea acestuia;
    • Vei intocmi si actualiza rapoarte conform ariei de activitate;
    • Vei calibra aparatele si vei efectua controlul intern si extern de calitate.

    Alte informatii

    Alaturi de noi te poti bucura de multiple beneficii:
    • Abonament gratuit de servicii medicale;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata inca de la angajare;
    • Bonuri de masa;
    • Perioada de inductie (training);
    • Cursuri online din confortul casei tale sau de oriunde te afli;
    • O zi de concediu in plus pentru ziua ta de nastere;
    • O zi de concediu in plus pentru fiecare an petrecut in companie;
    • Plan de cariera.

    Te rugam sa ai in vedere ca vor fi contactati doar candidatii care corespund criteriilor de eligibilitate.

    Povestile de succes au intotdeauna in spate oameni pasionati de a construi, iar alaturi de noi sunt cei mai buni. Intr-o lume dinamica si intr-o continua schimbare, daca printre valorile tale se numara invatarea continua, grija, integritatea si capacitatea de a munci pentru un scop comun, atunci aici vei gasi inspiratia sa construiesti alaturi de noi un sistem medical performant si uman, cu impact in viata oamenilor.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (25)