Redactor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Tonica Group SRL active.

Vezi toate job-urile Redactor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Media - Jurnalism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Angajator: Tonica Group SRL
Domeniu:
  • Media - Jurnalism
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.03.2023

    Suntem o echipă de profesionişti, dedicată şi motivată, care iubește să creeze poveşti de brand, încă din 2004. Dacă vrei să faci și tu parte din povestea noastră, la care să îi adaugi câteva capitole fascinante, te așteptăm alături de noi. Tonica Group oferă servicii complete de publicitate, PR și comunicare, marketing online, mass-media, producție, web design, social media, creație, business. Ne place să spunem că nu suntem o simplă agenție, ci agenția de care orice client are nevoie – totul datorită unei echipe unite, dornice de performanță și rezultate.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate (Jurnalism sau Facultatea de Litere);
    Cunoastere foarte buna a limbii romane;
    Cunoastere foarte buna a limbii engleze (alte limbi straine reprezinta un avantaj);
    Cunostinte foarte bune de redactare a articolelor/materialelor solicitate;
    Cunostinte SEO.
    Experienta in redactarea materialelor SEO;
    Persoana comunicativa, atenta, cu un foarte bun management al timpului;
    Experienta in redactarea materialelor SEO in domeniul sanatatii reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Redactare articole/materiale in baza unei structuri SEO recomandate, prin respectarea frecventei de utilizare a expresiilor cheie solicitate de departamentul SEO.
    Descrieri de produse

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv;
    Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul uneia dintre cele mai mari agentii de creatie, media si publicitate;
    Mediu de lucru placut si dinamic in cadrul unei echipe tinere si creative.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (48)