Consilier vanzari OPTICA - Lensa Value Centre DN1

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LENSA active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari OPTICA - Lensa Value Centre DN1 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: LENSA
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.10.2022

    Lensa este atât compania cu cea mai rapidă creștere din piața de optică din România, cât și cel mai apreciat magazin de optică din România, iar misiunea noastră este să facem lumea să vadă mai bine, prin produse și servicii de optică de excepție, la îndemâna oricui.
    Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.
    Hai să faci parte dintr-o echipă TARE!
    Pentru că nu ne oprim la a atinge obiectivele companiei - ci ne îndreptăm privirea și către obiectivele fiecăruia dintre noi.
    Ne place să vedem cum fiecare coleg în parte evoluează și devine o versiune mai pregătită pentru următorul pas în cariera lui.

    Cerinte

    Ne dorim ca tu sa vii cu:

    Atitudine pozitiva :)
    Dorinta de invatare si de acumulare a noilor cunostinte
    Experienta in retail/vanzari sau in relationarea cu oamenii
    Cunostinte de operare a calculatorului

    Experienta in domeniul opticii este un avantaj.

    Responsabilitati

    La LENSA te vei ocupa de:

    Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite
    Plasarea si gestionarea comenzilor actuale (comenzi online, comenzi efectuate)
    Incasasrea comenzilor plasate
    Mentinerea curateniei pentru un mediu de lucru organizat si aranjat.

    Nu le vei face singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    Salariu Fix
    Decont transport public
    Tichete de masa (20 ron via card)
    Bonusari lunare prin care iti rasplatim performanta
    Evaluari si cresteri salariale anuale
    Te vom ajuta sa te dezvolti atat personal cat si profesional
    Super discount-uri la orice produs comercializat
    Acces la biblioteca online - Bookster
    Contract pe o perioada nedeterminata
    Liber de ziua ta si extra zile de concediu pentru fiecare an pentrecut la Lensa
    Te vom bonusa pentru fiecare recomandare de noi colegi
    O echipa TARE si cel putin 2 party-uri pe an :)

    Aplica si tu pentru a face parte dintr-o echipa TARE!

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (194)