Contabil

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.07.2022

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group România recruteaza Contabil pentru partenerul nostru, organizație neguvernamentală care oferă asistență de urgență precum și educație în domeniul sanitar.

    Cerinte:

    - Studii superioare absolvite in cadrul unei facultati de profil financiar/contabil;
    - Experienta anterioara in domeniul contabilitatii de minim 3 ani;
    - Cunostinte de limba engleza nivel mediu( scris si vorbit);
    - Experienta de lucru min. 1 an cu un soft de contabilitate SAGA;
    - Experienta in derularea proiectelor cu fonduri europene - reprezinta avantaj;
    - Permis cat. B - reprezinta un plus;
    - Disponibilitate pentru deplasari;
    - Persoana comunicativa, implicata, pasionata si orientata catre dezvoltare profesionala;
    - Atentie la detalii, foarte buna gestionare a timpului.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Verifica contabilitatea de gestiune pentru a se asigura de corectitudinea consumurilor de stocuri;
    - Inregistrarea documentelor finaciar-contabile primare;
    - Evidenta situatii in Excel;
    - Intocmeste deconturi de cheltuieli / documente export-import;
    - Gestioneaza cardurile de combustibil/ aparatele pentru plata taxelor de drum;
    - Verifica, organizeaza si tine evidenta documentelor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Decontare transport;
    - Tichete de masa;
    - Prime motivationale;
    - Short Friday;
    - Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional;
    - Posibilitatea de a lucra in proiecte internationale.