Operator/ Suport tehnic echipe montaj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Caretta active.

Vezi toate job-urile Operator/ Suport tehnic echipe montaj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Caretta
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 24.08.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Căutăm personal, mester calificat, care să se alăture echipei noastre din Iași.
    Colegul nostru ideal este orientat spre obiective și are o cunoaștere profundă a modului de montare a unui acoperiș din țigla metalică, precum și a celor mai bune practici de servicii pentru clienți. Ne-am dori să vă cunoaștem dacă aveți abilități tehnice in montarea acoperișurilor din țiglă metalică, competențe de execuție și evaluare a unei lucrări de montaj acoperișuri.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile principale vor fi:
    1. Propunerea de soluții tehnice conform nevoilor clienților;
    2. Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu echipele de montatori;
    3. Recepția lucrărilor si redactarea procesului- verbal de constatare la finalizarea montajului de către echipele colaboratoare;
    4. Remedierea unor aspecte minore la fața locului, cand se verifică calitatea lucrarii efectuate de către meșteri, sau rechemarea acestora pt remedieri, funcție de caz;
    5. Pregătirea/ Executarea de expozoare pentru acoperișuri din țiglă metalică;
    6. Identificarea și selectarea de noi colaboratori meșteri montaj, evaluarea si instruirea acestora ;

    Alte informatii

    Beneficii

    Pentru aceasta, răsplătim performanta, eficiența, implicarea şi ne dorim pentru angajați să găsească uşor un echilibru între viața personală și cea profesională.
    • Iți oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic, beneficiind de:
    • Pachet salarial cu adevarat atractiv, salariu fix, bonusuri de performanță , bonuri de masa.
    • Decontam sau asiguram transport;
    • Traininguri de formare profesională și activități interactive / incentive;

    Descrierea companiei
    Producem in România din 2006 sisteme complete de invelitori de acoperis si oferim solutii de imprejmuire diversificate, timp în care am crescut ambițios și sustenabil.
    Produsele noastre sunt de inalta calitate.
    Respectam cele mai severe standarde si oferim respect partenerilor si clientilor nostri, investim in proiecte dedicate comunitătii și mediului . Inovatiile aduse produselor noastre sunt apreciate in intrega tara datorita durabilitatii iar aspectul estetic deosebit dau clientilor sentimentalul de unicitate si mandrie.
    Suntem o companie automatizata, digitalizata, sustenabila pe termen lung, dar construim si un mediu de lucru in care oamenii nostri pot sa-si valorifice potentialul profesional, sa se dezvolte, sa progreseze si sa obtina satisfactie.

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (4)