Sales Analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Sales Analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2022

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate, de preferat studii economice
    • Minim 1 an intr-o pozitie similara
    • Cunostinte foarte bune de utilizare Microsoft Office, in special Excel si Power Point – nivel avansat
    • Experienta lucru sisteme de operare (SAP- avantaj)
    • Limba engleza- nivel mediu-avansat
    • Cunostinte de operare cu baze de date
    • Initiativa si determinare în atingerea obiectivelor
    • Spirit de lucru in echipa
    • Dorința de imbunatatire continua
    • Capacitate de planificare și organizare
    • Buna gestionare a timpului.

    Responsabilitati

    • Realizeaza si livreaza la timp si corect rapoarte de vanzari zilnice, saptamanale si lunare
    • Monitorizeaza si ofera suport pentru promotii si pentru programul reprezentantilor de vanzari, furnizandu-le acestora rapoarte intermediare si finale
    • Asigura managementul contractelor, actelor aditionale, le controleaza in functie de termenii si conditiile agreate si urmareste fluxul de semnaturi al acestora
    • Realizeaza la cerere rapoarte cu privire la stocuri si livrari
    • Identifica in scurt timp informatii si rapoarte aferente activitatilor de vanzare
    • Propune imbunatatiri in ce priveste activitatea departamentului
    • Ofera suport in alte activitati la solicitarea managerului direct.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (126)