Back- End PHP Developer

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Inginerie
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 18.05.2022

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Inca din 2002, ROMANIAN SOFTWARE este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de 20 de ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane.

    Cerinte

    jobs.colorful.hr recruteaza un Back-End PHP Developer pentru unul din partenerii sai, o companie specializata in dezvoltare web.

    Cerinte:

    • Experienta in dezvoltarea platformelor web – minimum 2 ani;
    • Cunostinte de PHP, Laravel, Zend;
    • Buna cunoastere a sistemelor de versionare actuale (Git/GitHub/GitLab);
    • Experienta in lucrul cu alte tehnologii, cum ar fi VueJS, React, Node.js si jQuery;
    • Limba engleza – nivel conversational;
    • Limba Germana – reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    • Analizarea si evaluarea cerintelor pentru aplicatiile/sistemele informatice noi sau pentru cele existente;
    • Proiectarea, dezvoltarea si testarea solutiilor software;
    • Oferirea de consultanta utilizatorilor aplicatiilor software;
    • Furnizarea informatiilor specifice pentru pentru intocmirea rapoartelor de proiect.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Program flexibil;
    • Telemunca;
    • Tichete de masa;
    • 7Card;
    • 26 zile de concediu anual;
    • Sistem de evaluare și bonusare trimestrial;
    • Buget lunar pentru dezvoltare (conferințe, carti, tutoriale, certificari etc.) ;
    • Echipament (MacBook Pro, tastatura și mouse Apple, monitor extern);
    • Colegi awesome care te vor ajuta sa te integrezi si iti vor asigura suportul pentru situatiile dificile.