Recrutam operator injectare

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 18.05.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Responsabilitatile postului si profilul candidatului potrivit:
    - Minim 10 clase;
    - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
    - Experienta pe un post similar constituie avantaj (se ofera instruire la locul de munca);
    - Dexteritate, precizie si rigurozitate;
    - Perceptie tridimensionala;
    - Seriozitate si indemanare pentru indeplinirea sarcinilor.

    Beneficii:
    - Salariu negociabil;
    - Transport asigurat;
    - Plata orelor suplimentare cu 200%;
    - Spor de noapte 25%;
    - Bonuri de masa in valoare de 20 RON;
    - Tichete cadou si diferite prime;
    - Subventie la cantina.

    Responsabilitati

    - Urmarea eficace ale instructiunilor de control – autocontrol;

    Alte informatii

    Nr. de contact: 0720 534 814