Inginer Junior Mentenanta

Angajator: Atalian Global Services
Domeniu:
  • Constructii
  • Imobiliare - Real Estate
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 26.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    A full service company specializing in property and facility management.
    A young and flexible team who is actively seeking to develop both the quality and nature of services in real estate.

    Cerinte

    • Facultatea instalatii/constructii in curs sau finalizata
    • Cunostinte PC, limba engleza scris si vorbit
    • Aptitudini de comunicare, lucrul in echipa
    • Dorinta de a invata si de a activa in domeniul de Facility Management

    Responsabilitati

    • Instruire tehnica si operationala, prin participarea la diverse training-uri si specializari in domeniu
    • Lucrul intr-o echipa cu multa experienta in domeniul de Facility Management
    • Mediu de lucru placut, dInamic, deschis creativitatii

    Alte informatii

    • Salariu atractiv
    • Bonus anual in functie de performanta
    • Decont transport
    • Tichete de masa
    • Abonament medical privat si posibilitatea de arondare a membrilor familiei
    • Majorarea dreptului anual al concediului de odihna in functie de vechimea in companie
    • Posibilitatea de accesare joburi in tari straine in cadrul grupului.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Laptop
    • Telefon mobil

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (146)