Sales Advisor Vodafone - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix active.

Vezi toate job-urile Sales Advisor Vodafone - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.03.2023

    Life with us? It's more than just a paycheck. It's a fun-filled, future-building, community-connected, find-your-people lifestyle. We want everyone to have every opportunity to be the best version of themselves. And we offer everyone that opportunity.

    Cerinte

    Ne vom potrivi dacă tu:

    - Ai competențe excelente de comunicare în limba română
    - Ai bune abilități de utilizare PC
    - Identifici problemele celorlalți și găsesti soluții rapide
    - Te adaptezi cu ușurință la orice situație
    - Pui accent pe proactivitate, pe motivație și pe orientarea spre soluții în cadrul unei echipe
    - Esti disponibil/ă să lucrezi de la sediul nostru din Bucuresti

    Responsabilitati

    În calitate de Sales Advisor în echipa noastră, vei:

    - Interveni telefonic pentru a indentifica nevoile clienților și pentru a le oferi soluții adaptate
    - Furniza informațiile necesare despre funcționarea și utilizarea serviciilor Vodafone
    - Oferi clienților experiențe digitale bogate prin intermediul tehnologiei
    - Dezvolta abilitățile tehnice și vei învăța cum să folosești soluții care îmbunătățesc viața oamenilor
    - Crește alături de echipă și vă veți bucura de reușite împreună

    Alte informatii

    Ce îți oferim:

    - Salariu fix plus parte variabilă în funcție de target-ul atins
    - Ai posibilitatea sa alegi dintr-o serie de beneficii flexibile de pe platforma My Benefit
    - Bonus de recomandare a unui prieten
    - Formare completă, plătită despre proiectul pe care vei lucra
    - Program de dezvoltare a carierei și cursuri de specialitate
    - Oportunități pentru o carieră în străinătate prin programul de Mobilitate Internațională la Webhelp

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (73)