Secretara - Gilau, jud.Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Secretara - Gilau, jud.Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 14.06.2022

    TH Trucks, importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Cerinte

    Studii superioare;
    Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Outlook);
    Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu;
    Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
    Capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp, in lucrul individual sau in echipa;
    Rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporita;
    Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida.

    Responsabilitati

    Preluarea, inregistrarea, predarea corespondentei si transmiterea mesajelor primite din partea clientilor;
    Receptionarea apelurilor si redirectionarea acestora catre departamentele din cadrul societatii;
    Primirea in bune conditii a tuturor persoanelor straine care intra in societate;
    Actualizarea bazei de date cu registrele de evidenta;
    Scanarea si copierea documentelor;
    Asigurarea activitatilor de protocol.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Transport asigurat;
    Training permanent
    Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist.

    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    3200 - 4000 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (9)