PASTRY CHEF -CHEF PATISER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile PASTRY CHEF -CHEF PATISER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.06.2022

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    • a avut o experiență anterioară într-un rol similar/relevant

    • lucrează în prezent într-un restaurant rafinat sau de înaltă clasă

    • Este pasionat de mâncare

    •are dorința de a învăța și de a munci la standard inalte

    • dornic să-și dezvolte cariera într-un mediu profesionist de inalta calitate

    • capabil să lucreze eficient ca parte a unei echipe

    • limba engleza la nivel conversational reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    În calitate de BUCATAR PATISER (PASTRY CHEF), veți conduce o secțiune specifică în bucătărie, asigurând în același timp o execuție eficientă a tuturor preparatelor de patiserie împreună cu o prezentare consistentă pentru a maximiza satisfacția clienților unui restaurant luxurios si exotic din Bucuresti

    Ne așteptăm ca BUCATARUL PATISER să fie capabil să antreneze cu succes personalul cu mai puțină experiență, fiind în același timp mândru să transmită echipei cunostintele sale culinare, care implicit vor asigura dezvoltarea profesionala a echipei

    Alte informatii

    pachet salarial competitive in funvtie de experienta

    • Posibilitatea de formare si promovare in cadrul companiei

    • o masa gratuita in timpul programului de lucru

    • reduceri pentru personal la toate restaurantele grupului

    • uniformă curată zilnic

    Dacă cele de mai sus sună ca provocarea pe care o cauti, aplicați acum!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,