Bucatar - The Pines Vama Veche si Bran

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CS Vision active.

Vezi toate job-urile Bucatar - The Pines Vama Veche si Bran active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Hoteluri - Restaurante - Cafenele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: CS Vision
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Mangalia
  • Actualizat la: 13.03.2024

    Suntem o echipa de specialisti inovatori si deschisi, cu experienta in dezvoltarea de solutii software de business pe platforme Microsoft, solutii de tip hardware interactiv si servicii.
    Divizia TomTouch a CS Vision inseamna proiecte speciale interactive.
    TomTouch inglobeaza solutii de interfete publice, fie ca sunt pentru indoor sau outdoor: chioscuri interactive, solutii de publicitate interactiva, folosind ecranul sensibil la atingere (touch screen) ca un nou suport media, solutii de design si arhitectura digitala, mobilier urban interactiv extins pana la un nou concept – New City, precum si solutii de signalistica interactiva, ce au la baza componenta display-ul digital.
    Solutii de Bike sharing, e-Ticketing.

    Cerinte

    - Experienta de minim 2 an ipe un post de Bucatar.
    - Persoana ingrijita, serioasa, care lucreaza bine in echipa.
    - Abilitati de comunicare foarte bune

    Responsabilitati

    - Pregateste toate mesele conform meniului;
    - Comandă, recepționează și depozitează ingredientele alimentare;
    - Pregătește mâncarea în conformitate cu rețetele date (care includ calcularea cantităților necesare de materiale specifice pentru restaurant;
    - Pregătește mai multe feluri de mâncare în același timp, în funcție și în ordinea comenzilor;
    - Aranjează și decorează mâncarea înainte de a fi servită.
    - Intreține toate ustensilele și echipamentele de bucătărie; verifică și se asigură că toate echipamentele, vasele și tacâmurile sunt corect folosite;
    - Va ține cont de perisabilitate, termenul de garanție, de modul în care urmează să fie folosite ingredientele. Acestea vor fi depozitate în condiții propice și folosite în funcție de termenul de expirare;
    - Va face prelucrările preliminare gătitului - sortează, curăță, spală, divizează și mai apoi gătește - fierbe, frige, coace, prăjește;
    - Primește și pune la păstrare alimentele în condițiile prevăzute de normele igienico-sanitare.

    Alte informatii

    • Oferim pachet salarial atractiv;
    • Oferim cazare si masa gratuit;
    • Pentru cei care locuiesc in zona se deconteaza transportul.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Brasov,