Asistent educator Montessori

Vezi toate job-urile Gradinita Harmony Tree Montessori Education active.

Vezi toate job-urile Asistent educator Montessori active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Gradinita Harmony Tree Montessori Education
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Voluntari
  • Actualizat la: 30.12.2022

    Gradinita Harmony Tree Montessori Education, este o Gradinita Montessori, localizata in Orasul Voluntari (reper intre Gradina Zoologica si Magazinul Jolie Ville), care cauta persoane pasionate de educatia si dezvoltarea copiilor, cu sau fara experienta.
    Daca ai o atitudine pozitiva, esti responsabil(a), vrei sa lucrezi in echipa cu alti educatori pentru a avea un impact in primii ani de educatie a copiilor, te asteptam la noi!

    Cerinte

    Esti o persoana pasionata de educatia si dezvoltarea copiilor?
    Daca ai o atitudine pozitiva, esti responsabil(a), vrei sa lucrezi in echipa cu alti educatori pentru a avea un impact in primii ani de educatie, te asteptam la noi!

    Cine suntem: Gradinita Harmony Tree Montessori Education, localizata in Orasul Voluntari (reper intre Gradina Zoologica si Magazinul Jolie Ville)

    Responsabilitati

    -Vei ajuta educatoarea Montessori la pregatirea mediului si a materialelor Montessori;
    -Te vei juca si vei face activitati cu copiii
    -Vei ajuta sa mentinem un mediu sanatos, curat, echilibrat si potrivit activitatilor Montessori;
    -Vei insoti copiii la somn si vei ajuta la igiena acestora.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    Poti participa la cursuri de formare ca asistent educator Montessori si in viitor la cursuri de formare ca educator Montessori (in functie de calificari, abilitati si performanta in postul de asistent de educator Montessori).
    Vei participa la conferinte si seminarii.
    Vei invata (si) mai multe despre educatie prin accesul la biblioteca gradinitei (carti, filme, etc)
    Vei invata alaturi de o echipa de educatori pasionati de ceea ce fac, foarte deschisi si dornici sa impartaseasca din experienta lor cu tine
    Iti oferim un salariu competitiv, adaptat experientei si calificarii tale.

    Suna bine? Daca da, asteptam CV-ul tau.

    Aplica fara CV
    2800 RON NET / luna
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea, Timisoara,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (40)