PROJECT MANAGER PRODUCT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile PROJECT MANAGER PRODUCT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Codlea
  • Actualizat la: 26.06.2022

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    ➡️BENEFICII:
    - Salariu discutabil în cadrul interviului
    - Mașină serviciu
    - Al 13-lea salariu
    - Prime de sărbători și vacanță
    - Tichete de masă de 20 de lei
    - Asigurare medicală privată
    - Training inițial, programe de dezvoltare
    - Mediu de lucru plăcut
    - Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinaționale de renume
    ⬅️ CERINTE
    - Experienta 5-7 ani in domeniu automotive pe un post similar
    - Studii superioare
    - Cunostinte tehnice: Ms Office, SAP
    - Cunostinte adiționale: procese implementare linie nouă automotive
    - Cunoștințe de implementare produse noi in producție, la nivel de personal TESA
    - Limba engleză la nivel avansat, limba germană reprezintă avantaj

    Responsabilitati

    ⬅️Responsabilități:
    - Realizarea proiectului pentru implementarea unui nou departament și asigurarea că toți pașii sunt respectați (planificarea resurselor, planificarea programului, planificarea costurilor) în cooperare cu liderii de proiect cheie, precum și cu domeniile tehnice
    -Asigurarea conformității cu bugetul alocat al proiectului și distribuirea către funcțiile care îi raportează
    -Asigură conducere tehnică pentru asociații de proiect și/sau liderii de liderii de proiect între zonele interne/externe implicate, clarifică subiectele tehnice cu clientul în cooperare cu supervizorul
    -Optimizarea și dezvoltarea proceselor, sistemelor și metodelor

    Aplica fara CV
    Brasov, Ghimbav,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (13)