Project manager - constructii

Angajator: Metropolitan Residence
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.04.2024

    METROPOLITAN este lider în dezvoltarea proiectelor imobilare din București. Misiunea noastră vizează dezvoltarea unor proiecte inovatoare, folosindu-ne de cele mai înalte cerințe de calitate și, în același timp, suntem atenți și la mediul înconjurător. Construim pentru clienții noștri și, mai mult decât atât, le îmbunătățim calitatea vieții și îi asigurăm de suportul nostru permanent printr-o relație de parteneriat. Dovada succesului nostru constă în miile de familii mulțumite de casele construite de noi. Încă din 2010 am construit mai mult de 3.000 de apartamente. Valoarea totală de piață a proiectelor imobiliare dezvoltate de noi se ridică la 170 milioane de euro.

    Cerinte

    - Studii superioare in domeniu;
    - Experienta : peste 5 ani ;

    Responsabilitati

    Candidatul Ideal
    Cautam Inginer departament tehnic – constructii civile cu urmatoarele atributii:
    Planifica, organizeaza si coordoneaza realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu graficul de executie realizat, urmarind incadrarea stricta in termenele de executie, in bugetul lucrarii si raspunzand de calitatea lucrarilor executate; Pregatirea proiectului, intocmirea listei de riscuri si a planului de raspuns la risc, stabilirea necesarului de resurse pentru proiect si planificarea achizitiilor resurselor materiale, a cheltuielilor/veniturilor conform planului de executie al proiectului; Supervizeaza activitatea sefului/sefilor de santier/echipelor care asigura realizarea lucrarilor; Participa la toate evenimentele proiectelor (receptii pe faze determinante, receptii partiale sau finale).

    Alte informatii

    Ocupare: full-time
    Punct de lucru: Bucuresti, birou- 80% din programul de lucru, 20%-deplasare in santier.
    Program: 8h/zi, L-V, 09.00-17.30 (30 min pauza).

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (220)