ELECTRICIAN INTRETINERE UTILAJE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile ELECTRICIAN INTRETINERE UTILAJE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.02.2022

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Minim 1-2 ani experienta in productie pe o pozitie similara;
    - Studii / Cursuri / Calificari de specialitate;
    - Cunostinte de baza in operarea unui calculator;
    - Persoana dornica si deschisa in a se dezvolta in cadrul companiei;
    - Abilitati de comunicare, atentie la detalii, lucru in echipa;

    Responsabilitati

    - Raspunde de buna functionare a tuturor echipamentelor din punct de vedere electric;
    - Regleaza si repara echipamentele din punct de vedere electric;
    - Identifica defectiunile electrice din cadrul departamentului de productie si ia masuri corecte de remediere a acestora;
    - Asigura calitatea lucrarilor executate.

    Alte informatii

    Locatie:

    Metrou Nicolae Teclu – Bd. Theodor Pallady, nr 50;

    Program de lucru:

    8h /zi (Duminica seara – Sambata dimineata) cu 30 min pauza, in 3 schimburi:
    - T1: 06:00 – 14:00;
    - T2: 14:00 – 22:00;
    - T3: 22:00 – 06:00;

    Beneficii:

    - Pachet salarial in functie de experienta / calificari / proba de lucru;
    - Tichete de masa;
    - Asigurare medicala;
    - Ore suplimentare 200%;
    - Ore de noapte 25%.

    Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon: 0747 097 885

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    4500 - 7000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (25)