Reprezentant Vanzari Cluj-Napoca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Cluj-Napoca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 25.01.2022

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:

    ​Studii superioare (preferabil tehnice);

    Pregatire de specialitate profil tehnic;

    Limba engleza: nivel avansat;

    Experiența relevanta în vanzari (domeniul industrial);

    Operare MS Office;

    Permis de conducere categoria B (minim 3 ani experiență);

    Abilitati de comunicare si negociere;

    Cunoasterea generala a mediului de afaceri romanesc.

    Responsabilitati

    Prospectează piata in vederea calificarii de clienti noi;

    Asigura acoperirea zonei alocate (Satu-Mare, Maramures, Salaj, Bistrita-Nasaud, Mures si partial Cluj) prin contactarea directa a potentialilor clienti;

    Redacteaza rapoarte de vanzari dupa intalniri;

    Creeaza si intretine baza de date cu clienti;

    Intocmeste documentele comerciale;

    Urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;

    Urmareste permanent activitatea concurentei in zona acoperita;

    Asigura activitatea de stocare de date și emiterea de rapoarte.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Tichete de masa;

    Abonament medical clinica privata;

    Autoturism de serviciu;

    Telefon mobil;

    Laptop.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    2700 - 3000 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (9)