Operator Facturare (Ploiesti)

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 30.11.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group se afla in cautarea unui Operator Facturare pentru clientul sau, lider la nivel global ce activeaza in industria electrocasnicelor.

    Locatie – Allianso Business Park, Aricestii Rahtivani

    Cerinte:

    Absolvent studii superioare (preferabil profil economic-contabilitate);
    Bune cunoștințe de operare PC (Excel, Outlook);
    Cunoștințe limba engleza - nivel mediu/avansat;
    Bune abilități de comunicare, organizare și planificare;
    Atitudine proactivă, atenție la detalii și spirit de echipă;
    Cunoștințele de contabilitate primară reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Inregistrarea facturilor in sistem;
    Introduce facturi in sistemul SAP;
    Intocmeste diverse situații in Excel, in functie de soliciarile primite.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Program de lucru standard: 08:00-17:00;
    Transport asigurat din Ploiesti/Targoviste;
    Bonuri de masa;
    Pachet salarial atractiv.

    Daca aceasta oportunitate prezinta interes, va invitam sa aplicati direct!