Inginer Avizare - lucrari constructii

Angajator: ISG Personalmanagement
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Actualizat la: 30.11.2021

    INTERNATIONAL SERVICE GROUP PERSONNEL MANAGEMENT (ISGPM) este filiala din Romania a companiei ISG Personnel Management Austria, prezenta in Romania din 1999. Reteaua ISG opereaza la nivel international in 24 de tari europene, prin peste 150 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. ISGPM furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare pshihologica, training si dezvoltare de personal sustinute de sesiuni de coaching individual, audit de management, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, companie multinationala de top din industria berii cautam un Inginer Avizare Lucrari Constructii pentru a intregi echipa din Buzau.

    Cerinte:
    - Studii superioare tehnice
    - Experienta de 3-5 ani in domeniul constructiilor
    - Experienta relevanta pe partea de avizare a modificarilor in proiecte de constructii civile si industriale
    - Limba engleza - nivel mediu/ avansat

    Responsabilitati

    - Asigurarea tuturor demersurilor necesare pentru avizarea lucrarilor de investitii si reparatii ale constructiilor si instalatiilor de pe amplasamentul fabricii;
    - Planificarea si organizarea proiectelor de investitii si reparatii cu incadrarea in buget, calitate si termenele solicitate;
    - Asigurarea relatiei cu autoritarile relevante in domeniu si realizarea masurilor impuse in procesul de avizare lucrari.

    Se ofera pachet salarial motivant compus din salariu net si beneficii (asigurare medicala si de viata, zile de concediu suplimentar, contributie pensie privata, tichete de masa, bonus de performanta).