Referent Resurse Umane

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 28.11.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Referent Resurse Umane pentru partenerul nostru, un grup industrial cu operatiuni in zona de electrica, hidraulica si aerospatiala.

    Cerinte:
    - Studii superioare;
    - Cunostinte legislatia muncii;
    - Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office;
    - Limba engleza -nivel intermediar.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Sa intretina sistemele de personal, atat computerizate cat si pe suport de hartie (incluzand pontaje electronice si actualizari ale elementelor individuale din contractele de angajare) dupa caz;
    - Sa mentina si sa monitorizeze diverse baze de date specifice departamentului asigurandu-se ca toate informatiile relevante sunt actualizate;
    - Sprijina activitatile de distribuire a diverse documente catre angajati (documente solicitate, fluturasi de salarii, tichete de masa);
    - Sa sprijine procesul de recrutare pt personalul direct si indirect;
    - Sa efectueze activitatile specifice de angajare si comunicare cu noii angajati pentru o integrare eficienta la locul de munca.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Salariu atractiv;
    -Bonus lunar;
    -Tichete de masa;
    -Transport asigurat;
    -Program de lucru- 08:00-16:30