Stock Control Specialist ( Gestionar ) - Depozit (Stefanestii de Jos)

Angajator: eMAG
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 16.10.2021

    eMAG is a Romanian company founded in 2001, a pioneer of the Romanian online market, which also has a presence in Bulgaria, Hungary and Poland. For over 19 years, the company has been constantly investing in technology-based services developed in Romania that help customers save time and money.

    Cerinte

    Te asteptam sa faci parte din echipa noastra, daca te regasesti in cerintele de mai jos:

    ​-Experienta minima de 1 an, pe o pozitie similara (in operatiuni de stock control sau
    activitati de depozit);
    -Operare PC nivel mediu;
    -Cunostinte de Excel - nivel mediu;
    -Capacitate de organizare foarte buna si atentie la detalii;
    -Responsabilitate si spirit de echipa;

    Responsabilitati

    -Vei fi responsabil de stocul scriptic rezultat in sistemul informatic si vei participa la
    confruntarea periodica dintre stocul scriptic si cel fizic din depozit;
    -Te vei asigura de inregistrarea corecta a datelor in sistemul informatic al companiei, date
    cu privire la tranzactiile de marfa din depozit - datele de intrare/iesire;
    -Listarea rapoartelor de tranzactii de stoc, analizarea datelor si identificarea diferentelor;
    -Reconciliarea datelor, corectarea lor in conformitate cu procedurile de lucru;

    -Pachet salarial competitiv (parte fixa + bonus de performanta);
    -Asigurare medicala privata;
    -Contract pe perioada nedeterminata;
    -Buget flexibil pentru beneficii (tichete de masa/vouchere de vacanta/pensie privata/alte
    beneficii);
    -Transport asigurat;