Operator logistică

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hamilton Central Europe active.

Vezi toate job-urile Operator logistică active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Hamilton Central Europe
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.12.2021

    Hamilton Central Europe și-a început activitatea în România prin producția de componente destinate seringilor cu microlitru. Odată cu deschiderea acestui sediu, România a devenit a doua țară din Europa, după Elveția, în care Compania Hamilton desfășoară activități de producție. De altfel, Compania Hamilton este și singura companie din țară specializată în producția de componente destinate seringilor cu microlitru.

    În prezent, în fabrica din Giarmata, echipa noastră produce instrumente de precizie ridicată folosite în laboratoarele de analiză și cercetare (seringi de mare precizie, pompe, valve, ace, module de pipetare etc.), precum și accesorii pentru aparatura medicală. Produsele fabricate de către Hamilton Central Europe în Timiș sunt utilizate în piețele de profil din Europa, Asia și Africa de Sud, în mare parte în laboratoarele de cercetări științifice, laboratoarele de aplicații analitice și secții de terapie intensivă.

    Cerinte

    Ce dorim să găsim:
    Studii medii sau posticeale
    Experiență de minimum 1 an într-o poziție similară
    Autorizația ISCIR
    Cunoșterea limbii engleze și operarea calculatorului sunt un plus;
    Disponibilitate pentru program de lucru în 2 schimburi
    O persoană muncitoare, serioasă, organizată și atentă la detalii

    Responsabilitati

    Ce este nevoie să faci:
    Alimentezi liniile de producție cu toate materialele necesare procesului de producție
    Participi la efectuarea inventarelor regulate din depozit
    Te ocupi de buna desfașurare a circulației mărfurilor (încărcare/descărcare, manipulare, depozitare)
    Te ocupi de ordinea, înregistrarea și etichetarea produselor depozitate
    Utilizezi eficient spațiul depozitului
    Ești responsabil de corectitudinea stocurilor scriptice și fizice din depozit
    Participi la menținerea ordinii și curățeniei din depozit
    Operezi în sistemul ERP specific activității

    Alte informatii

    Ce oferim:
    Salariu competitiv și alte beneficii
    Tichete de masă la valoarea nominală de 20 lei
    Tichete cadou de Paște și Crăciun
    Al 13-lea salariu
    Bonus anual de până la 1200 lei brut, acordat în funcție de performanțele companiei
    Bonus de recomandare a unui coleg: 1200 lei brut/recomandare
    Ore suplimentare plătite dublu
    Asigurare medicală pentru tine și familia ta
    Transport asigurat din Timișoara, Dumbrăvița și Giroc.
    Oportunități de dezvoltare profesională (cursuri și specializări)
    Pachet de discount pentru activități sportive & wellness
    Condiții foarte bune de lucru (mediu curat, temperatură potrivita)
    Team building-uri & evenimente

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (4)