Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Actualizat la: 30.11.2021

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Experiență similară minim 2 ani, constituie avantaj experiență în industria farmaceutică;
    Bune abilități de analiză și concentrare;
    Persoană organizată, meticuloasă;
    Atitudine proactivă și pozitivă;
    Bune abilități de comunicare și relaționare;
    Cunoștințe avansate operare calculator (funcții avansate Excel);
    Noțiuni de fiscalitate.

    Responsabilitati

    Înregistrarea facturilor de la furnizori diverși că parte a activității curente a societății și a plăților aferente;
    Înregistrarea facturilor diverse (bunuri, servicii);
    Evidență mijloacelor fixe și a obiectelor de inventar;
    Oferirea suportului în cadrul farmaciilor pentru întocmirea facturilor cu ordin de plata;
    Asistență și suport în pregătirea jurnalelor lunare de TVA;
    Asistență și suport în Declarațiile de impozit cu reținere la sursă pe nerezidenți;
    Suport în diverse alte activități că parte din procesul lunar al societății;
    Păstrarea legăturii cu persoanele de contact din celelalte departamente pentru o bună gestionare a facturilor de înregistrat în sistem.

    Alte informatii

    Posibilități de promovare și dezvoltare profesională;
    Accesul la programe de training specializate și pregătire profesională;
    Cadouri corporate;
    Prețuri promoționale la clinici private, plan de discount-uri relevante la produsele și serviciile mai multor parteneri
    Biblioteca Bookster, Fructe la birou.

    Hybrid