Mecanic Auto

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Gherla
  • Actualizat la: 17.09.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii tehnice sau calificare profesionala in mecanica auto;
    - Minim 2 ani experiente pe un rol similar.

    Responsabilitati

    - Asigurarea functionarii optime a masinilor companiei;
    - Verificarea zilnica a conduitei tehnice;
    - Identificarea problemelor, realizarea de setari specifice si validarea reparatiilor.

    Alte informatii

    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa;
    - Decontarea transportului;
    - Abonament medical privat.