Electronist

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Inginerie
  • IT Hardware
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.08.2021
    Scurta descriere a companiei

    • Pentru o carieră de succes, vino in echipa Audionova!
    • Audionova- companie cu capital romano-danez, 51 de centre specializate in Romania, lider de 22 ani in comercializarea aparatelor auditive
    • Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare;
    Accepta provocarea de a face diferenta impreuna

    Cerinte

    • Experienta in domeniu electronic de minim 2 ani
    • Experienta in domeniu de reparatii , Tehnologie SMD (surface-mounted device)
    • Experienta in domeniu de reparatii , Tehnologie SMT (surface-mount technology)
    • Experienta in operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a aparatelor electronice de mici si foarte mici dimensiuni pentru a constata defectul
    • Experienta in reparatii prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente micro-electronice
    • Capacitate de concentrare, indemanare , minutios, cooperant si intelegator

    Responsabilitati

    • Asamblarea aparatelor auditive cu ajutorul microscopului
    • Asamblare si depanare
    • Diagnosticarea defectiunii aparat auditiv
    • Reverificare produse finite
    • Intretinerea aparatelor

    Alte informatii

    • Training gratuit
    • Salariu atractiv
    • Conditii de lucru excelente
    • Bonuri de masa
    • Decontare transport