SPECIALIST VANZARI - OUTSOURCING

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 21.09.2021

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare si Selectie de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil psihometric de competente profesionale si personalitate , profil de compatibilitate si personalitate a echipei , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , STAY IN si EXIT INTERVIEW , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    Obiectivul postului
    Dezvolta pozitia companiei in piata prin localizarea, definirea, negocierea si incheierea de noi relatii de afaceri

    Cerinte
    Studii superioare in domeniul comercial, marketing, economic
    Experienta de lucru in outsourcing si vanzari , cunoasterea pietei locale si a nevoilor acesteia
    Bun cunoscator al domeniului resurselor umane cu experienta in zona de recrutare
    Foarte bune abilitati de prospectare a pietei si negociere a contractelor comerciale
    Cunostinte MSOffice - nivel avansat
    Cunostinte limba engleza – nivel bun conversational si scris
    Carnet de conducere – cat B

    Responsabilitati

    Descriere job
    - Identifica noi piețe, parteneriate, modalități de a intra pe piețele existente sau noi oferte de produse sau servicii pentru a satisface mai bine nevoile clientilor existenti
    - Exploreaza si descopera si noi oportunitati de dezvoltare a afacerii
    - Cerceteaza potentialele oferte de afaceri analizand cerintele pietei, potentialul clientilor si veniturile acestora
    - Elaboreaza strategii de marketing si negociere prin studierea avantajelor si a riscurilor, estimarea nevoilor si a obiectivelor partenerilor
    - Finalizeaza negocierile cu clientii , asigurand elaborarea si negocierea contractelor, pentru fiecare client in parte
    - Imbunatateste reputatia companiei si adauga plus valoare produselor si serviciilor acesteia

    Alte informatii

    Detalii angajare
    - clientul activeaza in domeniul BPO
    - locatie job - Ploiesti
    - contract de munca pe durata nedeterminata
    - tichete de masa 15lei/zi
    - bonus de performanta
    - telefon , laptop
    - masina de serviciu asigurata in cazul deplasarilor la client

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>