Junior Project Manager Automatizare & Digitalizare Proces

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Auchan Retail Romania active.

Vezi toate job-urile Junior Project Manager Automatizare & Digitalizare Proces active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.11.2021

    Auchan Retail este o companie de familie cu o prezență internațională, o companie umană și îndrăzneață. Un comerciant care se schimbă într-o lume aflată în schimbare și care vine în întâmpinarea consumatorilor tot mai interesați de starea lor de bine – Auchan are ambiția de a le schimba viața.

    Pentru că Auchan Retail nu este doar un distribuitor, ci un comerciant care își selectează produsele și furnizorii, care își cunoaște clienții. Un comerciant care îmbină avantajele digitalului cu cele ale magazinelor fizice pentru a propune clienților săi o experiență personalizată. Un comerciant care își transformă spațiile în zone de viață și de cumpărături, de petrecere a timpului liber în mod plăcut.
    Auchan Retail este preocupat atât de clienții cât și de angajaţii şi partenerii săi, acordându-le prioritate, în toate proiectele sale.

    Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivați, implicați, responsabili și ambițioși. Dacă îți doreșți să activezi într-un mediu de lucru civilizat și colegial, cu numeroase posibilități de împlinire profesională, trimite CV-ul direct pe acest site sau crează-ți cont pe site-ul Auchan, secțiunea Carieră.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate ( cibernetica, studii tehnice in domeniu )
    Experienta pe un post similar - minimum 1 an
    Cunostinte specifice managementului de proiecte
    Cunostinte MS Office, Agile
    Experimentat cu utilizarea metodologiilor de gestionare a proiectelor IT ( nice to have )
    Cunostinte RPA
    Cunostinte de mapare a proceselor in diagrame de proces
    Certificari/cursuri in project management – constituie un avantaj
    Abilitati de planificare si orientare catre rezultate
    Capacitate de a asculta si a intelege corect nevoile de business .

    Responsabilitati

    Coordoneza implementarile de tip RPA (modificari sau îmbunatatiri) utilizând tehnologia UiPath si creeaza diagramele "AS IS" si "TO BE" pentru procesele care trebuie automatizate ;
    Planificare si dezvoltare a proiectelor de automatizare si digitale actualizate si adaptate nevoilor de business ale companiei ;
    Identifica corect cerintele departamentelor de businesss si a fluxurilor de lucru ;
    Are rol de analist de business pentru proiectele din zona de automatizare si digitale : colecteaza specificatii de business, dezvolta specificatiile de sistem, participa in faza de design în colaborarea cu echipele IT si partenerii externi, asigura testarea functionalitatilor noi si dezvoltarea documentatiei pentru utilizatori;
    Colaborezi cu dezvoltatorii pentru implementarea solutiilor pe toata durata proiectului;
    Creeza business case-urile pentru testare si se asigura ca departamentele de business efectueaza testele necesare inaintea dezvoltarii solutiilor propuse.
    MISIUNE:
    Co-garant in construirea si implementarea Business Model Ecommerce
    Garanteaza furnizarea de indicatori fiabili si relevanti pentru a masura progresul proiectului comercial.
    Transmiterea catre echipe a pasiunii pentru rezultate si implementarea politicilor comerciale, de gestiune si de pret
    Acompaniaza echipele ecommerce sediu si pentru a stimula performanta si pentru a consiolida rezultate durabile .
    Noi oferim :
    Salariu competitiv, bonuri de masă și prime
    Asigurare de sănătate, asigurare de viață, asigurare stomatologică
    Mediu de lucru în care te simți respectat/a și apreciat/a
    Posibilități de evoluție profesională într-o companie multinațională.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (278)