Office Assistant

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group este în căutarea unui Office Assistant pentru clientul sau o companie ce oferă servicii de transport și logistică în industria auto, electronică și înaltă tehnologie, în retail și în modă.

    Locatie: A1, km 13 (transport asigurat de la Pacii)

    Profil cautat:

    - Experienta de minim 1 intr-un rol asemanator;
    - Limba engleza – nivel conversational;
    - Experienta de utilizare a pachetului MS OFFICE;
    - Bune abilitati de comunicare si de organizare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Gestionarea fluxului de facturare, procesarea in sistem a facturilor;
    - Realizarea activitatilor de Office Assistant ce includ actualizarea și sortarea fișierelor, redactarea corespondenței, organizarea documentelor si arhivarea acestora etc;
    - Realizarea de rapoarte lunare, organizarea fișierelor angajaților în conformitate cu procedurile locale / interne;
    - Realizarea de prezentări conform cererilor primite de la Management.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Program de luni pana vineri 07:00 – 15:30;
    - Abonament servicii medicale la clinica Regina Maria;
    - Tichete de masa 15 Lei/ zi lucrata;
    - Transport asigurat de la Pacii;
    - Sanse reale de dezvoltare.

    Daca sunteti interesati de acaeasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicanti la anunt.