C&B Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KFC active.

Vezi toate job-urile C&B Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: KFC
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.11.2021

    KFC România este un brand dinamic care în momentul de faţă detine peste 100 de restaurante în toată ţara, dintre care 30 în Bucureşti. Pe lângă faptul că suntem răspândiţi în întreaga ţară, KFC se află printre cele mai populare lanţuri de restaurante specializate în produse din carne de pui din lume.

    Suntem de părere că toţi colegii noştri au potenţialul de a face diferenţa.
    Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
    Ne dorim să obţinem rezultate extraordinare, cu energie pozitivă şi responsabilitate.
    Împreună construim performanţa pentru a ne depăşi limitele pas cu pas.
    Şi nu în ultimul rând ne place să recunoaştem realizările celorlalţi.

    Te invităm la KFC – la noi zâmbetele fac diferenţa!

    Cerinte

    • Experienta de munca de minimum 3 ani pe subiecte din aria Compensatii & Beneficii;
    • Studii superioare finalizate;
    • Cunostinte temeinice de legislatie a muncii referitoare la C&B
    • Capacitatea de a lucra cu cifre (nivel avansat Excel) si de a realiza si prezenta rapoarte periodice;
    • Capacitatea de a analiza si interpreta o situatie/un raport C&B in context intern si extern;
    • Capacitatea de a lucra cu solutii digitale integrate HR;
    • Capacitatea de a reactiona prompt, de a analiza, diagnostica si rezolva probleme;
    • Atitudine focusata pe solutii, astfel incat sa duci la bun sfarsit indeplinirea unei sarcini;
    • Capacitatatea de a gestiona timpul si prioritiza activitati, astfel incat sa obtii rezultatele asteptate;
    • Capacitatea de a gestiona documente, corespondenta specifica C&B in romana si engleza.

    Responsabilitati

    • Coordonezi procesele curente C&B si dezvolti noi directii de actiune referitoare la C
    • Conduci si gestionezi proiecte C&B pentru intreaga organizatie;
    • Gestionezi studiile C&B anuale effectuate cu parteneri externi;
    • Pregatesti bugetul C&B, inclusiv monitorizare periodica, raportare si ajustarea bugetului;
    • Analizezi diferite componente C&B si pregatesti rapoarte specifice;
    • Instruiesti populatia manageriala in legatura cu politicile, procesele si pachetele C&B
    • Actualizezi clasificarea posturilor in companie;
    • Furnizezi rapoarte catre autoritati in legatura cu resursele umane, asa cum sunt construite solicitarile autoritatilor;
    • Coordonezi si dezvolti procedura de evaluarea performantei profesionale;
    • Gestionezi procesul de evaluare a performantelor, in intreaga organizatie;
    • Colaborezi cu celelalte zone functionale HR (L&D, EB&R, HR Admin, etc) in vederea asigurarii unei legaturi coerente intre toate aceste zone, cu scopul realizarii strategiei si a indeplinirii obiectivelor specifice C&B.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    Vezi job-uri similare (21)