Sofer profesionist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Sofer profesionist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 02.09.2021

    TH Trucks deține filiale în 9 locații din România: Cluj-Napoca, Arad, Bacău, Brașov, București, Constanța, Craiova, Iași și Gilău județul Cluj – unde se află și sediul central al companiei. Toate cele 5 divizii de business enumerate mai sus, sunt reprezentate în fiecare dintre cele 9 filiale, formând o structură matriceală prin care compania acoperă toată suprafața României.

    Cerinte

    Studii medii
    Minimum 3 ani experienta in conducere autovehicule C+E
    Cunostinte de legislatie rutiera
    Excelente abilitati de relationare si comunicare
    Persoana dinamica, serioasa, orientata spre rezultate
    Posesor carnet de conducere categoria B, C, E
    Atestat profesional pentru transport marfa
    Card digital pentru tahograf

    Responsabilitati

    Se prezinta la punctul de ridicare a vehiculelor la data si ora indicate de catre Managerul de transport;
    Preia vehiculele ce urmeaza a fi transportate si se asigura ca acestea sunt insotite de toate documentele necesare;
    Verifica concordanta din punct de vedere al identificarii prin tip, serie sasiu, a autovehiculelor preluate cu documentele insotitoare;
    Efectueaza transportul camioanelor atat intern (intre locatiile companiei, service si client) cat si extern pe platforma;
    Asigura si raspunde de integritatea autovehiculelor transportate pe toata durata transportului;
    Livreaza autovehiculele la locul si in termenul comunicat de catre superiorul ierarhic.

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv
    Training permanent
    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes