Ingrijitor cladiri Brasov si Pantelimon

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2021

    TH Trucks deține filiale în 9 locații din România: Cluj-Napoca, Arad, Bacău, Brașov, București, Constanța, Craiova, Iași și Gilău județul Cluj – unde se află și sediul central al companiei. Toate cele 5 divizii de business enumerate mai sus, sunt reprezentate în fiecare dintre cele 9 filiale, formând o structură matriceală prin care compania acoperă toată suprafața României.

    Cerinte

    Studii medii..
    Minimum 1 an experienta intr-un post similar.
    Abilitati de lucru individual si in echipa.

    Responsabilitati

    Executa lucrari de amenajare si intretinere a cladirilor, anexelor si spatiilor de parcare;
    Sorteaza saptamanal deseurile (fier vechi, hartie, acumulatori, anvelope), asigura depozitarea lor in spatiile special amenajate si incarcarea lor in autovehicul pentru a fi livrate societatilor specializate;
    Efectueaza activitati de curatenie atat in service cat si in afara cladirilor (maturatul curtii interioare, cosirea ierbii si orice alte lucrari de amenajare a spatiilor verzi).

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv.
    Mediu de lucru profesionist.
    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.